Sabancı Üniversitesi Proaktif Satış Eğitiminde Buluştuk!

Sabancı Üniversitesi Proaktif Satış Eğitiminde Buluştuk!

Eğitimin, iş kalitesi ve verimliğindeki öneminin bilinciyle, Sabancı Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Yusuf Soner ile  proaktif satış eğitimine Artemis Satış Ekibi olarak katılım sağlandı. Eğitim 25 - 26 Ekim tarihleri arasında gerçekleşti.  


Ürün gamımız ve koleksiyonumuzu da aktardığımız ve sektörde sıkça karşılaşılan genel problemlere ve sıkça yapılan hatalara çözüm sunan eğitim ortamında bulunuldu.


Sunumların eşliğinde soru – cevap tekniği ile merak edilen konular hakkında detaylı bilgi aktarımı yapılıp, iletişim yöntemlerini sahadaki profesyonellerden süreçlerinin aktarımını gerçekleştirdik. Eğitim sürecine katılan firmalar ile dostluklar pekiştirilirken yeni dostluklar da edinildi. 


Eğitimde tecrübeler, deneyimler aktarılırken hayata bakış açımız ile alakalı yazarlara, profesörlere değinildi. Sözlerin uçtuğu ve yazının daima hayatta yer aldığı bilgiler ve deneyimler Dr. Yusuf Soner'in aktarımlarıyla yeni bir bakış açısı uyandırdı. İki gün süren eğitimin sonunda katılan firma profesyonellerine katılım belgesi töreniyle sonlandı.

Online Kataloglar

Artemis kataloglarını görüntülemek için