Yeni Bir ├?izgi! Yeni Bir Estetik!

Yeni Bir ├?izgi! Yeni Bir Estetik!

Artemis® Solid Surface zengin renk seçenekleri ve zarifli─čiyle hayalinizdeki s─▒n─▒rs─▒z çizgileri tasar─▒mlar ile birle┼čtirilerek yenilikçi çözümler sunuyor. ─░htiyaçlara özel bu çözümleriyle sade bir ┼č─▒kl─▒k ve hijyeni sizin için bir araya getiriyor. Detaylar─▒nda bulundurdu─ču hassasiyet ve özen ile bireylerin ihtiyaçlar─▒na, zevklerine yeni bir bak─▒┼č aç─▒s─▒ kazand─▒r─▒yor. Banyo alan─▒na farkl─▒ bir anlam ve dokunu┼č katan tasar─▒m─▒yla modern banyolar─▒ tan─▒ml─▒yor.
Akrilik ve do─čal minerallerden olu┼čan pürüzsüz, gözeneksiz ve homojen bir yüzey malzemesidir. 

 

Solid, %65 Alüminyumtrihidrat (ATH),  %33 Metilmetaakrilat reçine (MMA), %2 renk ve katalizor bile┼čenlerinden olu┼čmaktad─▒r. Özel kal─▒plarda bas─▒nç alt─▒nda ve ─▒s─▒ etkisiyle imal edilmektedir. Kesinlikle içerisinde polyester kullan─▒lmamaktad─▒r. ─░çine ilave edilen renk mineralleriyle do─čal granit görünümünü almaktad─▒r.

 

Artemis® Solid Surface, Banyo ya┼čam alanlar─▒nda dayan─▒kl─▒ bir kullan─▒m malzemesi olarak kar┼č─▒m─▒za ç─▒kmaktad─▒r. Mekanik, termal, elektriksel ve di─čer yüzeyler için test edilmi┼č olan Solid Surface geni┼č kullan─▒m alan─▒ ve dayan─▒kl─▒ yap─▒s─▒yla yüzey olu┼čturmada en çok kullan─▒lan malzemelerdendir.Kullan─▒m alan─▒n─▒n çok geni┼č oldu─ču Solid; Banyo Y─▒kanma Ortamlar─▒, Mutfak Ortamlar─▒, ─░ç ve D─▒┼č Kaplama, Ofis - Otel - Ma─čaza Ortamar─▒, Sa─čl─▒k Kurulu┼člar─▒, G─▒da ve Servis Hizmetleri alanlar─▒nda kullan─▒labilir. Belli olmayan ek yerlerine sahip, e┼čsiz tasar─▒m─▒yla dü┼člerimizi süslüyor. Her aç─▒dan yenileyici özelli─če sahip olan Solid Surface hayat─▒m─▒za s─▒n─▒rs─▒z bir boyut ve bak─▒┼č kazand─▒r─▒yor.


 

Solid, piyasaya sunuldu─ču günden itibaren hayat─▒ anlamla┼čt─▒ran son derecede dayan─▒kl─▒ olma özelli─či ile kendini ispatlam─▒┼čt─▒r. Günlük ya┼čam içerisinde kullan─▒m─▒yla olu┼čabilecek y─▒pranmaya ve a┼č─▒nmaya kar┼č─▒ etkisini ortaya koymaktad─▒r.
Artemis® Solid Surface yap─▒s─▒ itibari ile gözeneksiz bir malzemedir. ─░çeri─či tamamen masif, ek yerlerinin belli olmayaca─č─▒ ┼čekilde üretilir. Bu yüzeyler dü┼čünülerek hijyenik olmas─▒ için çal─▒┼č─▒lm─▒┼čt─▒r. Solid Surface yüzeyi bakterilerin olu┼čmas─▒n─▒ önlemektedir.Artemis® Solid Surface, içeri─činde bulundurdu─ču akrilik ve do─čal minerallerin yüzeyi olu┼čturmas─▒yla yap─▒s─▒na aktar─▒lan renk mineralleriyle do─čal granit görünümünü almaktad─▒r.Zamanla su ve sabun nedeniyle olu┼čan kayganl─▒─ča çözümler sunarak, yüzeyleri kayd─▒rmaz hale getirir. Artemis® Solid Surface, güvenli ve konforlu bir ortam sa─člamaktad─▒r.Artemis® Solid Surface, yap─▒s─▒nda bulundurdu─ču Alüminyumtrihidrat (ATH), Metilmetaakrilat reçine (MMA), %2 renk ve katalizor bile┼čenleri içerisinde kimyasal ve toksit bar─▒nd─▒rmamaktad─▒r. Hiçbir zararl─▒ gaz içermez.
 

  

Online Kataloglar

Artemis kataloglar─▒n─▒ g├Âr├╝nt├╝lemek i├žin