Yeni Bir Çizgi! Yeni Bir Estetik!

Yeni Bir Çizgi! Yeni Bir Estetik!

Artemis® Solid Surface zengin renk seçenekleri ve zarifliğiyle hayalinizdeki sınırsız çizgileri tasarımlar ile birleştirilerek yenilikçi çözümler sunuyor. İhtiyaçlara özel bu çözümleriyle sade bir şıklık ve hijyeni sizin için bir araya getiriyor. Detaylarında bulundurduğu hassasiyet ve özen ile bireylerin ihtiyaçlarına, zevklerine yeni bir bakış açısı kazandırıyor. Banyo alanına farklı bir anlam ve dokunuş katan tasarımıyla modern banyoları tanımlıyor.
Akrilik ve doğal minerallerden oluşan pürüzsüz, gözeneksiz ve homojen bir yüzey malzemesidir. 

 

Solid, %65 Alüminyumtrihidrat (ATH),  %33 Metilmetaakrilat reçine (MMA), %2 renk ve katalizor bileşenlerinden oluşmaktadır. Özel kalıplarda basınç altında ve ısı etkisiyle imal edilmektedir. Kesinlikle içerisinde polyester kullanılmamaktadır. İçine ilave edilen renk mineralleriyle doğal granit görünümünü almaktadır.

 

Artemis® Solid Surface, Banyo yaşam alanlarında dayanıklı bir kullanım malzemesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Mekanik, termal, elektriksel ve diğer yüzeyler için test edilmiş olan Solid Surface geniş kullanım alanı ve dayanıklı yapısıyla yüzey oluşturmada en çok kullanılan malzemelerdendir.Kullanım alanının çok geniş olduğu Solid; Banyo Yıkanma Ortamları, Mutfak Ortamları, İç ve Dış Kaplama, Ofis - Otel - Mağaza Ortamarı, Sağlık Kuruluşları, Gıda ve Servis Hizmetleri alanlarında kullanılabilir. Belli olmayan ek yerlerine sahip, eşsiz tasarımıyla düşlerimizi süslüyor. Her açıdan yenileyici özelliğe sahip olan Solid Surface hayatımıza sınırsız bir boyut ve bakış kazandırıyor.


 

Solid, piyasaya sunulduğu günden itibaren hayatı anlamlaştıran son derecede dayanıklı olma özelliği ile kendini ispatlamıştır. Günlük yaşam içerisinde kullanımıyla oluşabilecek yıpranmaya ve aşınmaya karşı etkisini ortaya koymaktadır.
Artemis® Solid Surface yapısı itibari ile gözeneksiz bir malzemedir. İçeriği tamamen masif, ek yerlerinin belli olmayacağı şekilde üretilir. Bu yüzeyler düşünülerek hijyenik olması için çalışılmıştır. Solid Surface yüzeyi bakterilerin oluşmasını önlemektedir.Artemis® Solid Surface, içeriğinde bulundurduğu akrilik ve doğal minerallerin yüzeyi oluşturmasıyla yapısına aktarılan renk mineralleriyle doğal granit görünümünü almaktadır.Zamanla su ve sabun nedeniyle oluşan kayganlığa çözümler sunarak, yüzeyleri kaydırmaz hale getirir. Artemis® Solid Surface, güvenli ve konforlu bir ortam sağlamaktadır.Artemis® Solid Surface, yapısında bulundurduğu Alüminyumtrihidrat (ATH), Metilmetaakrilat reçine (MMA), %2 renk ve katalizor bileşenleri içerisinde kimyasal ve toksit barındırmamaktadır. Hiçbir zararlı gaz içermez.
 

  

Online Kataloglar

Artemis kataloglarını görüntülemek için