BASE - Lineer Süzgeç

Genel Özellikler

Ölçüler

10x10

Renkler

Duş kanallarında en ince tasarımı ile Artemis® Lineer Süzgeç; banyo yıkanma alanlarının zarafetini bizlere sunuyor. Tasarımı ince ve geniş yüzey yapısına sahip teknolojik üretim olan Lineer Süzgeç yepyeni bir çizgi yaratmaktadır.Eşsiz incelik ve şık görünümü banyolara taşıyan Artemis® Lineer Süzgeç, seramik zeminle mükemmel bir uyum sağlamaktadır.
 

Lineer Süzgeç, farklı dizaynlarda ve şekillerde süzgeç seçeneklerini bulunduruyor. Hijyenik, dayanıklı yapısıyla güvenli kullanımı ile banyolarda ıslak zeminlerde hayatı kolaylaştırmaktadır. 

Artemis® Lineer Süzgeç 360 derece dönebilen sifon alternatifini içerisinde barındırır. Kullanımında kolaylığı sağlar ve süzgeç etkisini arttırır.
Artemis® Lineer Süzgeç yalıtımlı yapısıyla ve süzgeç yapısıyla tüm kokuları önler. Koku oluşumunu da önlediği gibi daha sağlıklı bir kullanım sunar.Artemis® Lineer Süzgeç paslanmaz çelik kullanılarak üretilmiştir. Çelik yapısının dayanıklılığıyla pas tutmayan süzgeçler uzun ömürlü olmasını sağlar.Artemis® Lineer Süzgeç yalıtımlı, paslanmaz çelik gövdesiyle ve teknolojiyle üretilen contasız çelik kasa birleşimiyle su sızdırmazlık garantisi sağlamaktadır. Artemis® Lineer Süzgeç, temizlenmesi oldukça kolay bir üründür. Yapısı itibari ile bir aparat yardımıyla kapak çıkartılarak yumuşak bez yardımıyla silinebilir.Alanında uzman, teknik bilgiye sahip yetkililer tarafından Artemis® Lineer Süzgeç montajı hızlı ve kolay yapılmaktadır.

Benzer Ürünler


Online Kataloglar

Artemis kataloglarını görüntülemek için