Sosyal Sorumluluk

Ana Sayfa / Sosyal Sorumluluk

Artemis® ailesi olarak, elimizde bulundurduğumuz imkanları verimli bir şekilde kullanarak içinde bulunduğumuz topluma karşı görev ve sorumluluklarımızı yerine getirmeyi amaçlamaktayız.

 

Kurumumuz, bu bilinç  ile sosyal, kültürel, eğitim ve  çevresel alanları dikkate alarak, projeler gerçekleştirmektedir. Bu alanlar içerisinde toplumumuzun yaşam kalitesini yükseltmek, halkımıza, çalışanlarımıza, çalışanlarımızın ailelerine ve de diğer paydaşlarımıza karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek amacıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
 

Yasal zorunluluklara ve yasalara uymayı değil, şirketimizin kendi insiyatifi ile gönüllü olarak görev edindiğimiz uygulamalarımızı kapsamaktadır. Kurum içinde ve dışında, dil, ırk, renk, cinsiyet, siyasi düşünce, inanç, din, mezhep, yaş, fiziksel engel ve benzeri nedenler ile ayrımcılık yapılmasını kabul etmeden planlar ve projeler gerçekleştirmekteyiz. Ön yargılardan uzak, ayrımcılığı reddederek, farklılıkları ülkemizin zenginliği ve güzelliği olarak kabul etmekteyiz.


Zira iyiniyet ve özenle yapacağımız her bir  projenin memleketimizin gelişmesine, insanlarımızın  huzuruna katkı sağlayabilmeyi amaçlamaktayız.  Bu bağlamda yaptığımız ve yapacağımız çalışmaları vatandaşlık görevimiz olarak kabul etmekteyiz.
 

Çalışmalarımızda kullandığımız kaynakların, en verimli ve en aktif şekilde yer almasını sağlayarak, sürdürülebilir bir yöntem ile ortaya koymaktayız. Sosyal sorumluluk görevimizi  yerine getirirken  bir çok  alanda olmaktan ziyade, daha sınırlı sayıdaki konularda yoğunlaşmayı tercih ediyoruz. Konsantrasyonumuzu en yüksek seviyede tutarak, odaklanmış bir şekilde, gerçekten toplumumuza faydalı işler yapabilmektir.

Online Kataloglar

Artemis kataloglarını görüntülemek için